INNE ZASTOSOWANIA

Folie samoprzylepne

MONOMERYCZNA
Najpowszechniej używana folia,  stosowana głównie do krótkookresowych zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych.
Wydruki charakteryzują się dużym nasyceniem kolorów.
Przeznaczona głównie do aplikacji na powierzchnie płaskie, bez jakichkolwiek przetłoczeń (płyty PCV, szyby, ściany, ścianki systemów wystawienniczych, oznaczenia punktów sprzedaży, itp.).
Folie monomeryczne występują w błysku, macie, z klejem permanentnym lub usuwalnym, białym lub szarym.
Maksymalna szerokość  folii to 160 cm.

POLIMEROWA
Stosowana do grafik średniookresowych (zarówno w reklamach zewnętrznych jak i wewnętrznych). Charakteryzuje się dobrą stabilnością wymiarową, możliwością aplikacji na powierzchniach płaskich oraz z niewielkimi przetłoczeniami. Dostępna w wersji błyszczącej, matowej, z klejem trwałym i usuwalnym oraz w wersji transparentnej.
Maksymalna szerokość 152cm.

WYLEWANA
Przeznaczona do długookresowej grafiki zewnętrznej oraz wewnętrznej. Charakteryzuje się bardzo wysokimi parametrami w zakresie rozciągania. Dzięki tym właściwościom jest idealna wykonywania z niej reklam na pojazdy o nieregularnych powierzchniach i głębokich przetłoczeniach.  Nadaje się również do aplikacji na materiały o skomplikowanej kształtach.
Maksymalna szerokość 152cm. Dostępna z klejem trwałym oraz pozycjonowanym (kanalikowym).

ŚCIENNA
Do wykonywania dekoracji ściennych wewnątrz pomieszczeń.
Łatwo usuwalny klej poliakrylanowy sprawia, że zadrukowana folia pozwala wykonywanie z niej fototapet, napisów, czy naklejek ściennych.
Standardowa szerokość 137cm.

ADHEZYJNA
Materiał przeznaczony do wysokiej jakości naklejek (przylegających elektrostatycznie). Występuje w wersji białej błyszczącej oraz przeźroczystej. Stosowana do tworzenia łatwych do usunięcia grafik, oznakowań, dekoracji na szybach, elementach szklanych, ekranach odbiorników TV oraz monitorach, sprzętach AGD. Dają się łatwo usuwać i wielokrotnie naklejać na czystą powierzchnię.

OKIENNA OWV
Folia ta doskonale sprawdza się jako nośnik reklamy na szklanych witrynach sklepów, urzędów, banków, itp.  oraz szybach samochodowych.
Szerokość maksymalna 152cm.

TRANSLUCENTNA
Przeznaczona do wykonywania grafik na kasetonach podświetlanych.
Bardzo dobrze rozprasza światło, co daje nasycone kolory i wyrazistą grafikę.  Zadruk zazwyczaj w podwójnym nasyceniu. Odporna na temperaturę. Występuje jako folia monomeryczna lub polimerowa.
Szerokość maksymalna do 152cm.